Thajský dotyk predstavuje jedinečnú krátku masáž, vykonávanú priamo na pracovisku, počas školení, konferencií, teambuildingov či iných eventov.  Prináša spríjemnenie atmosféry, odbúranie napätia a stresu, ale predovšetkým psychické aj fyzické uvoľnenie vašich zamestnancov, ktoré sa určite prejaví na efektivite ich práce. Pretože regenerácia pracovných síl je neodmysliteľnou súčasťou pre získanie kvalitných výsledkov.

Masáž  je vykonávaná na špeciálne upravenom kresle, bez nutnosti vyzlečenia šiat. Masážne kreslo je navrhnuté tak, že osoba sediaca na ňom sa opiera prednou časťou tela, pričom terapeutky využívajú staré thajské techniky masírovania.  Táto intenzívna masáž bola vyvinutá najmä pre ľudí, ktorí majú dlhodobé sedavé zamestnanie. Je zameraná predovšetkým na stuhnuté svalstvo v oblasti šije, ramien a chrbta, ktoré predstavuje najproblematickejšiu oblasť väčšiny zamestnancov.

 


Čo prináša Thajsky dotyk?

♦ napomáha predchádzať chronickým bolestiam hlavy

♦ uvoľnenie stuhnutého svalstva v oblasti šije a chrbta

♦ odstraňuje blokády krčnej chrbtice

♦ prináša úľavu od bolesti

♦ odbúrava napätie a stres na pracovisku

♦ je novým prílevom energie

♦ podporuje výkonnosť zamestnancov

♦ predstavuje skvelú motiváciu

♦ zlepšuje pracovnú atmosféru, ktorá vedie k lepším výsledkom

♦ odmena nie len pre zamestnancov, ale vďaka vyššej efektivite práce aj pre firmu

 

 


Doprajte pocit uvoľnenia, odbúrania stresu, príliv pozitívnej energie pomocou starých thajských metód masírovania aj pre Vašich zamestnancov počas pracovného nasadenia. Stačí, aby ste si rezervovali naše profesionálne thajské terapeutky a o všetko ostatné sa postaráme my .