Pleťové ošetrenia

Slamienkové Tajomstvo Mladosti
Toto ošetrenie pleti účinne rieši viditeľné známky stárnutia: vrásky, ochabnutie pleti a nedostatok jemnosti. Výsledkom je pevnejšia a mladšie vyzerajúca pleť.

60 min. / 68€

Slamienkové Tajomstvo Žiarivosti
Toto zdokonalené ošetrenie určené pre rozjasnenie pleti je ideálne pre každého, kto má slnkom poškodenú pleť, či starecké škvrny. Účinne bojuje proti pigmentovým škvrnám. Výsledkom je, že pokožka je neuveriteľne hladká a žiarivá, pleť vyzerá jasnejšie ako kedykoľvek predtým.

60 min. / 68 €

Slamienkové Božské Tajomstvo Večnej Mladosti
Neprekonateľné luxusné pleťové ošetrenie určené proti stárnutiu pleti bojuje účinne proti viditeľným známkam stárnutia, zlepšuje kontúry tváre a vďaka dlhšej masáži tváre a rozsiahlemu ošetreniu dekoltu podporuje celkovú krásu a mladosť.

90 min. / 88 €

Slamienka – Mladistvé oči
Ošetrením sa zvyšuje mikrocirkulácia v pokožke okolo očí, čím sa dosiahne svieži a mladistvo vyzerajúci vzhľad očného okolia. Ideálne pre každého s jemnými vráskami, tmavými kruhmi a opuchmi okolo očí.

25 min. / 32 €

Slamienka – Božské oči
Tento 40 minútový postup zahŕňa použitie nášho Božského receptu, ktorý spolu s originálnou teplou a studenou starostlivosťou s liftingovým efektom, intenzívne ošetruje príznaky starnutia. Perfektné luxusné potešenie pre oči a obrovský moment relaxácie!

40 min. / 48 €

Angelika – Prameň Rozžiarenej Pleti (pre dehydratovanú pleť)
Osviežujúce ošetrenie tváre, ktoré ponúka ideálnu hydratáciu pleti. Vďaka patentovanému komplexu, ktorý obsahuje vodu z Angeliky lekárskej a esenciálne oleje, pleť získa späť svoju prirodzenú vitalitu a pružnosť.

60 min. / 68 €

Angelika-Prameň Rozžiarenej Pleti (pre normálnu/ mastnú pleť)
Aby bola zabezpečená ideálna hydratácia mastnej pleti, osviežujúce pleťové ošetrenie spája organické extrakty z Angeliky a éterické oleje z bio citrónu. Ich patentovaný komplex pomáha mazovým žľazám obnoviť normálnu funkciu tvorby kožného mazu a zároveň zachováva pleť matnú. Vďaka výnimočnej receptúre drenážnej masáže tváre, pleť ostáva hydratovaná a čistá…

60 min. / 68 €

Cedrat – Oživujúce Ošetrenie pleti pre pánov
Pleťové ošetrenie, ktoré je navrhnuté tak, aby splnilo špecifické potreby mužskej pleti, zanechá pleť okamžite rozžiarenú, plnú energie a hydratovanú.

60 min. / 68 €

Vyživujúce Ošetrenie z bambuckého masla (pre suchú pokožku)
L’OCCITANE prináša odpoveď každému, kto sa zaujíma o hydratáciu pleti a má problém s nedostatočne jemnou a unavenou pokožkou. Obnovujúce a hydratačné zložky bambuckého masla prinesú vašej pokožke dlhotrvajúci pocit komfortu a výživy.

60 min. / 68 €

Vyživujúce Ošetrenie z bambuckého masla (pre citlivú pokožku)
Toto ošetrenie je špeciálne navrhnuté pre riešenie špecifických potrieb citlivej pokožky: Postup sa zameriava na posilnenie a ochranu pleti, ktoré sú zabezpečené intenzívnou výživou bambuckého masla, veľmi jemným pílingom a chladivým momentom.

60 min. / 68 €


Celotelové procedúry

Relaxačná Aromachologie Masáž

Spojením švédskeho jemného trenia, čínskej akupresúry a masážnej techniky z Bali sa dosiahne stimulácia krvného obehu, uvoľnenie napätia a odstránenie stresu. Vaše telo a myseľ sa budú cítiť skutočne uvoľnené a pokojné .

60 min. / 68 €

Aromachology Relaxačná Masáž Chrbta

Táto relaxačná masáž sa sústredí na uvoľnenie napätia a stresu z oblasti chrbta, ramien a krku. Éterické oleje Aromachologie – levanduľa, tea tree a pelargónia – zabezpečujú kompletnú relaxáciu.

    25 min. / 32 €

Revitalizačná Aromachologie Masáž

Masáž je kombináciou jemnej Švédskej masáže, intenzívnej Lomi Lomi masáže a techník masáže z Bali. Týmto výnimočným spojením sa dosiahne znovuoživenie tela i mysle. Masážny postup je v súlade s krvným obehom. Je vhodný pre ľudí trpiacich chronickou únavou.

     60 min. / 68 €

Hĺbková Masáž pre Intenzívne Uvoľnenie

Táto masáž sa skladá z intenzívnych tlakov Lomi Lomi techniky, akupresúrnych bodov a jemného strečingu. Uvoľňuje svalové napätie a zameriava sa na chrbát, ramená a krk. Výsledkom je vzpruženie celého tela a intenzívne vyváženie. Ideálna je pre športovcov/ športovkyne a cestovateľov pre rýchle zotavenie sa po dlhom lete (jet-lag).

60 min. / 68 €

Mandľové Zoštíhľujúce Kúzlo

Toto zoštíhľujúce ošetrenie je založené na kombinácii lymfatickej drenáže a špecifických tonizačných a spevňujúcich pohybov, ktoré sú zamerané na oblasti najviac postihnuté celulitídou: nohy, brucho a zadok, zlepšujú krvný obeh a pružnosť pokožky. Výsledkom je pocit štíhlejšieho pásu a bokov a intenzívny pocit ľahkosti na celom tele! Ideálne jarné ošetrenie a taktiež vhodné ako doplnok pri detoxikácii organizmu a po tehotenstve. Pre dosiahnutie dlhotrvajúceho efektu sa odporúča absolvovať sériu 10 ošetrení.

                                               60 min. / 68 €

Ultra – Zjemňujúce Ošetrenie Rúk s Bambuckým maslom

Starostlivosť, ktorá len v priebehu 25 min. vyživí, zjemní a ochráni pokožku vašich rúk. Vhodné skombinovať s iným ošetrením s menu Lesná Spa by L’OCCITANE a zvíťaziť nad viditeľnými znakmi stárnutia pokožky na rukách, ktoré sú výsledkom každodenného vplyvu vonkajšieho prostredia.

                                              25 min. / 32 €

Ultra – Zjemňujúce Ošetrenie Nôh s Bambuckým maslom

Nohy sú najviac namáhanou časťou tela. Sú neustále pod tlakom tela, topánok, chodenia a fyzických aktivít, a preto si nohy vyžadujú rovnakú pozornosť a starostlivosť ako ktorákoľvek iná časť nášho tela. 45-minútové ošetrenie zanechá vaše nohy oddýchnuté, zregenerované a jemné! Aj vaše telo sa bude cítiť ľahšie!

      45 min. / 48 €


Telové kúpele

Kúpeľ predstavuje vynikajúci a relaxačný úvod, ktorý zanecháva pokožku i myseľ dokonale pripravenú a naozaj schopnú prijímať benefity ošetrenia, ktoré po ňom nasleduje. Súčasťou kúpeľných rituálov v Lesná Spa by L’OCCITANE je aj masáž ramien a krku a voňavé osvieženie

Zjemňujúci Kúpeľ s Bambuckým maslom

 Ukľudňujúci Kúpeľ s Éterickými Olejmi

 Levanduľový Relaxačný Kúpeľ

 Povzbudzujúci kúpeľ s Verbenou

                                              25 min. / 32 €


 Provensálske rituály

Provensálske Prebudenie Zmyslov

Revitalizačná Aromachologie Masáž s éterickými olejmi z mäty, borovice a rozmarínu v kombinácii s pleťovým ošetrením Slamienkové Tajomstvo Mladosti.

                                         120 min. / 124 €

Cedrat – Intenzívne a Osviežujúce Ošetrenie pre pánov

Hĺbková masáž pre intenzívne uvoľnenie tela doplnená o osviežujúce ošetrenie pleti pre pánov.

                                        120 min. / 124€

Mandľa – Dokonalé siluety (pre dámy)

Mandľový spevňujúci píling v kombinácii s Mandľovým zoštíhľujúcim kúzlom pre krásnu postavu každej dámy.

                                        120 min. / 124 €

Moment Znovuzrodenia vo Dvojici

Povzbudzujúci kúpeľ s Verbenou, po ktorom nasleduje Revitalizačný píling s éterickými olejmi. Celý proces znovuzrodenia je ukončený zázračným ošetrením, ktoré prebudí vaše telo i myseľ – Revitalizačnou Aromachologie masážov s esenciálnymi olejmi borovice, mäty, rozmarínu a citrónu.

                                        150 min. / 239 €

Radostná Chvíľka pre Dvoch

Ošetrenie plné výživných látok bambuckého masla – hydratačný kúpeľ s výživným pílingom z bambuckého masla, doplnený o výživné ošetrenie pokožky.

                                         90 min. / 151 €