Ak snívate o nádhernej exotickej dovolenke, ste na správnom mieste! Zmeňte Vaše sny na realitu a cestujte do srdca Orientu spolu s nami. Nechajte sa previesť najkrajšími miestami a plážami Thajska, vychutnajte si nezabudnuteľné zážitky, spoznajte miestnu kultúru a užite si bezstarostnú dovolenku. Naše dlhoročné skúsenosti zaručujú vašu spokojnosť a nezabudnuteľné zážitky!

Thajsko je krajinou neobmedzených možností. Či už sa necháte zlákať kúzlom hlavného mesta, nádhernými plážami thajských ostrovov, očarujúcim podmorským svetom, dobrodružnými výpravami do thajskej prírody alebo pulzujúcim nočným životom, určite budete mať na čo spomínať. Thajské pláže patria medzi najkrajšie pláže cele Ázie. Jemný snehobiely piesok, tyrkysové zátoky a svetoznáme korálové útesy určite naplnia vaše predstavy. Podmorský svet predstavuje raj pre všetkých priaznivcov potápania a šnorchlovania.

Dobrodružstvo Vás čaká aj smerom do vnútrozemia. Vydajte sa snami objavovať tajomstvá džungle a miestnych saván a užite si adrenalín naplno. Milovníci rušného nočného života si na svoje prídu určite nie len v Bangkoku ale  napríklad aj na Pattayi.

 

Luxusné ubytovanie s nádherným výhľadom sa postará o váš dokonalý komfort počas celej dovolenky. Vyberáme pre Vás tie najkvalitnejšie rezorty s najlepšími službami. V našej ponuke nájdete ubytovanie presne podľa Vašich predstáv. Či už preferujete ubytovanie priamo v rušnom centre mesta alebo v tichej kľudnej oblasti, súkromný Apartmán alebo hotelovú izbu. Na svoje si určite prídu aj väčšie skupiny pri ponuke  luxusných súkromných víl.

Náš nadštandardný servis zabezpečí všetko od momentu rezervácie letenky až po Váš šťastný návrat domov. Vysoko kvalifikovaní zamestnanci sú Vám neustále k dispozícii, aby splnili všetky vaše priania priamo na mieste. Na svoje si prídu aj tí najnáročnejší klienti. Dovolenku vytvárame presne podľa Vašich predstáv, vy si poviete dátum a predstavu o  pobyte a o všetko ostatné sa postaráme my.

 

Na výber  máte širokú ponuku nezabudnuteľných výletov každého druhu. Navštívte s nami najznámejšie miesta Bangkoku, ako Grand Palace, Wat Pho, Wat Arun, ktoré žiadny turista nemôže len tak obísť.  Ukážeme Vám však aj tie miesta, ku ktorým sa bežný turista len tak  nedostane. K Thajsku samozrejme  neodmysliteľne patria aj miestne víkendové trhy ale trhy priamo na vode, tzv. “floating market”,  S nami zažijete pravé thajské safari, uvidíte tie najkrajšie vyhliadky, najromantickejšie západy slnka

Neváhajte nás kontaktovať a spoločne pripravíme dovolenku vašich snov, presne na základe Vašich požiadaviek so všetkým, čo k dokonalému oddychu a zážitkom patrí! Postaráme sa o každý detail vašej dovolenky a poskytneme plnohodnotný servis počas celého pobytu aj cesty.

Ušetrite svoj čas vyhľadávaním pobytov na internete zverte svoju dovolenku do rúk skúsených profesionálov.