Tradičná thajská masážgv2a2928

Tradičná thajská masáž, založená na koncepcii energetických dráh, je jednou z najstarších liečebných metód. Kombináciou prvkov akupresúry a jogy, používa pasívnu metódu preťahovania celého tela. Využitím techniky bodového tlaku terapeutky odstránia všetky energetické blokády. Zvyšuje flexibilitu a mobilitu, zlepšuje dýchanie a držanie celého tela, napomáha liečiť problémy kĺbov a svalov.

Daruj poukaz 

 


Thajská olejová aromatická masážgv2a2381

Uvoľňujúca  olejová aromatická masáž sa vykonáva s prírodnými olejmi dovezenými z Thajska. Slúži k povzbudeniu Vášho tela a mysle. Ukľudňujúce účinky pretrvávajú niekoľko dní. Rôzne typy olejových masáží majú povzbudzujúce, relaxačné či detoxikačné účinky.

Daruj poukaz 

 

 

gv2a4809Thajská bylinná masáž

Bylinná masáž je vykonávaná prostredníctvom horúcich bylinkových vankúšikov, naplnených špeciálnou zmesou rozličných aromatických a liečivých thajských byliniek, podľa starodávnych receptúr. Nahriate vankúšiky  prehrejú stuhnuté svalstvo, čo napomáha k jeho postupnému uvoľneniu a rozprúdeniu prirodzeného krvného obehu v organizme. Výrazný jej aj ich samotný aromaterapeutický efekt na organizmus.

Daruj poukaz

 

 

Thajgv2a4810ská olejová bylinná masáž

Thajská olejová bylinná masáž predstavuje jedinečnú kombináciu olejovej aromatickej masáže spojenú s horúcimi vrecúškami thajských byliniek. Vďaka kombinovanej masáži s horúcimi aromaterapeutickými vrecúškami sa Váš organizmus prehreje, čo napomáha k  uvoľneniu a odbúraniu stresu.

Daruj poukaz 

 

 

Thajská masáž chodidiel dsc_0055

Thajská masáž chodidiel pôsobí uvoľňujúco nielen na chodidlá ale na celý organizmus. Na chodidlách sa nachádza množstvo bodov, ktoré sú energetickými dráhami prepojené s orgánmi v tele. Stimulácia a správna masáž týchto bodov priaznivo ovplyvňuje ich funkciu, zmierňuje ich problémy a prispieva k regenerácii. Účinne pomáha predchádzať migrénam, podporuje krvný i lymfatický obeh, odbúrava stres a úspešne zbavuje pocitu ťažkých nôh.

  Daruj poukaz 

 

Thajska olejová peelingová masáž

Thajská olejová peelingová masáž predstavuje komplexnú regeneračnú starostlivosť celého tela spojenú s masážou.  Pokožka sa jemným thajským  peelingom pred masážou  dôkladne očistí a prekrví. Odstránia sa  z nej  všetky odumreté bunky,  čím pokožka môže opäť naplno dýchať. Následne po krátkej sprche a odstránení jemných zrniečok peelingu pokračuje thajská olejová aromatická masáž. Prírodné thajské oleje  zabezpečia hĺbkovú hydratáciu a výživu pokožky.

 

 

 

Thajská masáž chrbta a šije 14826248_305269299859229_31866986_n

Masáž zameraná a stuhnuté chrbtové svalstvo a svalstvo krčnej chrbtice. Je účinným spôsobom boja proti pretrvávajúcim bolestiam hlavy či akýmkoľvek blokádam hybnosti. Táto intenzívna, hĺbková masáž zahŕňa akupresúrne techniky, ktoré efektívne uvoľňujú svalové napätie, odstraňujú blokády na energetických dráhach, zvyšujú flexibilitu, odstraňujú bolesti hlavy a krčnej chrbtice. Poskytuje úľavu od chronických bolestí, únavy a stresu.

Daruj poukaz 

 

 

Thajská kráľovská masáž

Kráľovská masáž predstavuje jedinečnú olejovú masáž vykonávanú súčasne dvoma terapeutkami naraz . Masáž 4 rúk zabezpečí intenzívnejšie uvoľnenie stuhnutého svalstva a znásobí účinky olejovej masáže.

Daruj poukaz

 

 Thajská masáž pre budúce mamičky

Prenatálna masáž je prispôsobená špeciálnym potrebám tehotnej ženy. Počas masáže nastávajúca mamička leží na chrbte alebo na boku, poprípade je masáž vykonávaná v sede, v závislosti od štádia tehotenstva. Thajská masáž pre budúce mamičky prináša úľavu od bolesti chrbta, priaznivo ovplyvňuje krvný tlak, znižuje opuchy končatín. Prenatálna masáž pozitívne pôsobí nie len na budúcu mamičku ale aj na bábätko.

(!!!Masáž je vhodná až od tretieho mesiaca tehotenstva!!!)

Čítaj viac… 

 

Thajská kladivková masáž Tok Sen

Exkluzívna masáž Tok Sen predstavuje starodávnu tradičnú thajskú terapiu. Masáž sa sústredí najmä na oblasť chrbta, šije a rúk. Počas tejto intenzívnej masáže terapeutka používa drevené dláto a kladivko, ktorými poklepkáva v smere energetických dráh tela, čím vznikajú liečebné vibrácie prenikajúce fasciami a svalmi priamo do energetických tokov v tele. Tok Sen taktiež napomáha so svalovými spazmami  a inými ťažkosťami pohybového aparátu.

 Čítaj viac…