Apartmány Sabai Dee Vysoké Tatry

image1Apartmány Sabai Dee Vysoké Tatry v Starej Lesnej predstavujú jedinečné miesto pre váš oddych. Užite si romanticky víkend, rodinnú dovolenku, či wellness pobyt v našich apartmánoch najvyššieho európskeho štandardu. Moderné pohodlné ubytovanie, jedinečný Wellness & Spa by L´OCCITANE, výborná kuchyňa a nádherné prostredie urobia Váš pobyt u nás nezabudnuteľným!Ponúkame dvojizbové a trojizbové apartmány pre 2 až 6 osôb, zariadené v modernom elegantnom štýle. Každý apartmán má plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom a balkón s očarujúcim výhľadom na tatranskú scenériu. Obývačku s pohodlným rozkladacím gaučom môžete využiť ako dennú aj nočnú časť. V objekte máte k dispozícii vysokorýchlostné WiFi pripojenie na internet. Počas celého pobytu je zabezpečené parkovanie na monitorovanom privátnom parkovisku s vlastnou rampou a príjazdovou cestou.

 

image6Našim zákazníkom je k dispozícii hotelová reštaurácia Baux Ball s možnosťou stravovania formou polpenzie. Pestrá ponuka výborných jedál a špecialít určite naplní všetky vaše očakávania. Champagne Lobby Bar pre Vás pripravil široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov, ktoré spríjemnia vaše posedenie. Šálku lahodnej kávy či pohár kvalitného vína najlepších svetových ale i slovenských značiek si môžete spoločne s priateľmi vychutnať priamo pri pohľade na tatranské štíty z barovej terasy.

 


Wellness & Spa By L´ OCIITANE

Využite skvelú príležitosť a oddychujte v jedinom SPA by L´OCCITANE na Slovensku. Zažijete v ňom skutočné uvoľnenie a odpútate sa od každodenného stresu. Zverte sa do rúk našich certifikovaných terapeutiek a nechajte sa rozmaznávať celosvetovo obľúbenou značkou L´OCCITANE najvyššej kvality. Vyberte si spomedzi širokej ponuky relaxačných procedúr, terapií a kozmetických ošetrení a doprajte svojmu telu a pleti jedinečné uvoľnenie.

V rozsiahlom hotelovom wellness centre nájdete saunový svet, vnútornú aj vonkajšiu jacuzzi, tepidárium, či dokonca ľadový vodopád. Vychutnajte si blahodarné účinky Fínskej suchej sauny, parnej soľnej sauny či parnej bylinkovej sauny. Príjemný pocit osvieženia získate v bazéne, s dĺžkou 12 a šírkou 6 metrov, s rôznymi masážnymi prvkami, ktoré spríjemnia váš pobyt vo vode. Priestor je doplnený o oddychovú zónu s nádherným výhľadom na Lomnický štít a príjemným barom, v ktorom vám okrem klasických nápojov poskytneme aj zdravé bylinné čaje, či čerstvé zeleninové a ovocné šťavy.

image9