Pripravili sme pre Vás skvelú akciu na horúce  letné mesiace! Počas mesiacov  júl a august si môžete naplno vychutnávať Thajskú peelingovú olejovú masáž za skvelú zvýhodnenú cenu. Pripravte sa na krásne rovnomerné opálenie spolu s nami a zachovajte si zdravý vzhľad pokožky!

 

Thajská peelingová  olejová masáž je jedinečné spojenie celotelového peelingu a následne thajskej olejovej aromatickej masáže. Je jedinečnou voľbou do horúcich letných dní, ktoré nadmerne zaťažujú Vašu pokožku slnečným žiarením. Zabezpečí jej oživenie, dôkladnú hydratáciu a výživu.

Pokožka sa jemným thajským  peelingom pred masážou  dôkladne očistí a prekrví. Odstránia sa  z nej  všetky odumreté bunky,  čím pokožka môže opäť naplno dýchať. Vytvorí sa  priestor pre rast nového povrchového tkaniva. Po  jemnom  peelingu ostáva   svieža, pružná a hebká na dotyk, ako znovuzrodená.

 

Následne po krátkej sprche a odstránení jemných zrniečok peelingu pokračuje thajská olejová aromatická masáž. Prírodné thajské oleje  zabezpečia hĺbkovú hydratáciu a výživu pokožky. Oleje sú bohaté na antioxidanty, ktoré pokožku chránia pred voľnými radikálmi a teda napomáhajú zabrániť predčasnému starnutiu.  Obsahujú vitamíny E (vitamín krásy) a B1, horčík, železo, vápnik, ktoré blahodárne pôsobia na pokožku tela.

 

 


Čisto prírodné zloženie  jemného thajského  peelingu  a masážnych olejov zabezpečuje  ich jedinečnosť  a regeneračné účinky na pokožku tela.

 

Vyberte si z našej ponuky  prírodných peelingov:

○ Obľúbený thajský kokos

○Upokojujúce Aloe vera s uhorkou

○ Exotický ibištek

○ Energizujúca citrónová tráva

○ Voňavá zmes thajských kvetín

○ Revitalizujúci zelený čaj

○ Upokojujúca levanduľa s pomarančovým kvetom

 


 

Počas mesiacov JÚL a AUGUST  Thajská peelingová olejová masáž za zvýhodnenú cenu:

 

Thajská peelingová olejová masáž  90 min      48 €                                      Pôvodná cena: 60 €

Thajská peelingová olejová masáž  120 min    60 €                                      Pôvodná cena:  75 €

 


Akcia neplatí na nákup darčekových poukazov. Akciu nie je možné kombinovať s inými  zľavami a akciami. Akcia platí od 7.7.2021 do 31.8.2021.

Categoryaktuality masaze
Pridajte zážitork:

You must be logged in to post a comment.