Oslávte s nami spoločne náš návrat po náročnom období, kedy naša prevádzka musela byť niekoľko mesiacov zatvorená. Predĺžili sme pre Vás akcie, ktoré ste možno počas decembra nestihli využiť. 

HAPPY HOUR

Akciu HAPPY HOUR ste si obľúbili a my Vám ju pri tejto príležitosti radi opäť ponúkneme so zľavou -25%. Akcia platí na všetky masáže v našej ponuke v čase od 10:00 do 12:00 ( vrátane masáží, ktoré začnú o 12:00).

Akcia Happy Hour platí 1.5.2021 do 31.5.2021.Akciu  nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami. Akciu nie je možné využiť na nákup darčekových poukazov a produktov.

ROYAL MASÁŽ

Nestihli ste využiť skvelú zľavu na Royal masáž- masáž 4 rúk? Doprajte si túto kráľovskú procedúru do konca mája opäť za zvýhodnenú cenu 70 €.

Akcia platí od 1.5.2021 do 31.5.2021. Akciu nie je možné kombinovať s inými zľavami, akciami a vernostným programom. Akciu nie je možné využiť na nákup darčekových poukazov.

MUAY krém

Aj počas celého mája si budete môcť priamo na našej prevádzke zakúpiť jedinečný regeneračný krém NAMMAN MUAY 100 g,

ku každej masáží a zakúpenému darčekovému poukazu za zvýhodnenú cenu 5 €. Je jedinečnou voľbou  nie len pre športovcov, ale aj pre ľudí, ktorých trápia problémy pohybového aparátu. Prečítajte si viac o jeho účinkoch.

 

 

 

 

Categoryaktuality masaze
Pridajte zážitork:

You must be logged in to post a comment.