December so  Sabai Dee bude veľkolepý. Pripravili sme pre Vás viaceré akcie  a zľavy, aby ste si mohli nie len výborne oddýchnuť, ale zároveň aby ste mohli svojich blízkych potešiť pod vianočným stromčekom originálnym darčekom. Dokonca si budete môcť s nami zasúťažiť aj o masáže a  darčekové poukazy.

 

Čo nás teda čaká?

HAPPY HOUR

Pre Váš veľký záujem sme predĺžili akciu HAPPY HOUR. Počas celého decembra v čase od 10:00 do 12:00  bude platiť zľavy -25% na všetky masáže.

Akcia Happy Hour platí na všetky masáže začaté v čase od 10:00 do 12:00, vrátane 12:00. Akciu Happy hour nie je možné kombinovať s inými akciami, zľavami a vernostným programom. Akciu  Happy Hour nie je možné uplatniť na nákup darčekových poukazov a produktov.

 JEDINEČNÝ MUAY krém za zvýhodnenú cenu

Skvelá možnosť zakúpiť si regeneračný MUAY krém 100 g ku každej masáži alebo k  zakúpenému darčekovému poukazu  počas decembra za zvýhodnenú cenu 5 €.

 

 

ROYAL MASÁŽ

Už ste vyskúšali skvelú Royal masáž– masáž štyroch rúk? Ak ešte nie, v decembri máte jedinečnú príležitosť. Počas celého mesiaca je v našej ponuke Kráľovská masáž s dvoma terapeutkami za zvýhodnenú cenu 70 €! Akcia aká tu ešte nebola- možno už ani nebude !

Akcia platí od 1.12.2020 do 31.12.2020. Akciu nie je možné kombinovať s iným zľavami a  vernostným programom  ( nie je možné na ňu uplatniť HAPPY HOUR) a nie je možné ju využiť na nákup darčekových poukazov.

VIANOČNÉ SUŤAŽE

Ako dobre viete,  4 vianočné súťaže  počas 4 adventných týždňov sú u nás už niekoľko ročnou tradíciou. Inak tomu nebude ani tento rok. Dokonca pripojíme ďalšie súťaže aj na náš Instagram, takže šance vyhrať svoju obľúbenú masáž sa zvýšia. Sledujte naše sociálne siete, zapojte sa  a možno práve na Vás sa usmeje šťastie.

 

DARČEKOVÉ POUKAZY 

Nezabudnite, u nás vyriešite vianočné darčeky bez naháňania a straty času v preplnených nákupných centrách. Dokonca sa nemusíte báť, že netrafíte veľkosť. Relax predsa padne vhod naozaj každému. Poukazy môžete zakúpiť na počkanie na našej recepcii, kde Vám radi poradíme s výberom, alebo aj z pohodlia domova prostredníctvom nášho e-shopu . 

Ak sa rozhodnete potešiť celú rodinu, alebo urobiť svojim blízkym niekoľko násobnú radosť, pri kúpe 5 poukazov u nás dostanete šiesty poukaz GRÁTIS.

 

Categoryaktuality masaze
Pridajte zážitork:

You must be logged in to post a comment.