Oslávte s nami opätovné otvorenie našej prevádzky a vychutnajte si pravú thajskú masáž za zvýhodnenú cenu. Na celý mesiac NOVEMBER sme pre Vás pripravili skvelú akciu HAPPY HOUR.

V čase od 10:00 do 13:00  môžete počas celého mesiaca NOVEMBER využiť skvelú zľavu -25% na všetky masáže v našej ponuke . Zľava Vám bude automaticky odpočítaná.

Vyberte si svoju obľúbenú masáž  z našej ponuky a vychutnajte si ten najlepší relax.  Thajská masáž nie len uvoľní stuhnuté svalstvo, odbúra stres, ale aj rozprúdi vo Vašom tele energiu.

Ubezpečujeme Vás, že dodržiavame všetky Opatrenia vydané Úradom verejného zdravotníctva  SR a robíme vždy všetko pre to, aby ste sa u nás cítili bezpečne a komfortne.  Naša prevádzka je taktiež pravidelne dezinfikovaná aj ozónovým generátorom, ktorý účinne odstraňuje až 99,9% vírusov, baktérií a rôznych alergénov.

Zároveň Vám vopred ďakujeme, že rovnako dodržiavate všetky Opatrenia vydané Úradom verejného zdravotníctva SR.

Sme tu pre Vás 7 dní v týždni, od 10:00 do 22:00. 

Rezervácie: 0903 769 666, sabaidee@sabaidee.sk

 

 

Akcia Happy hour platí na všetky masáže začaté v čase od 10:00 do 13:0, vrátane 13:00.

Akciu Happy hour nie je možné kombinovať s inými akciami, zľavami a vernostným programom. Akciu  Happy Hour nie je možné uplatniť na nákup darčekových poukazov a produktov.

 

Categoryaktuality masaze
Pridajte zážitork:

You must be logged in to post a comment.