Exkluzívne prírodné oleje dovážané priamo z Thajska, predstavujú jedinečnú kombináciu oleja zo semienok hrozna a slnečnice, doplnenú o originálne vonné oleje,  bez pridania akýchkoľvek farbív a konzervantov.   Svojim unikátnym zložením neuzatvárajú póry a napomáhajú k rýchlej regenerácii pokožky.

 

Prírodné masážne oleje používané v našich salónoch  sú  vyrábané procesom lisovania za studena zo starostlivo vyberaných rastlín. Pre získanie konkrétnej arómy sú kombinované s čistými esenciálnymi olejmi.  Vďaka lisovaniu za studena, si oleje zachovávajú všetky svoje blahodárne látky, minerály a vitamíny v ich prirodzenej forme. Prírodné zloženie nezanáša telo chemickými látkami a nespôsobuje žiadne alergické reakcie a podráždenia na pokožke. Po masáži sa olej rovnomerne vstrebe do pokožky, zanecháva ju vláčnu a hydratovanú.

Hroznový olej je bohatý na antioxidanty, ktoré pokožku chránia pred voľnými radikálmi a teda aktívne napomáha v boji proti predčasnému starnutiu pokožky. Slnečnicový olej obsahuje kvalitné tuky, bielkoviny, kyselinu linolovú, vitamíny E a B1 a taktiež minerály ako horčík, železo, vápnik a fosfor. Vitamín E je označovaný ako vitamín krásy.  Pri masáži pomáha  obnovovať poškodené tkanivá. Jeho bioaktívne látky  účinne obnovujú bunky z vnútra a chránia pred stratou vlhkosti.  Napomáha zlepšiť vzhľad popraskanej pokožky či pokožky s vráskami a jazvami. Okrem toho Thajské olejové aromatické masáže pozitívne ovplyvňujú krvný tlak, tep srdca, pamäť, dýchanie, hladinu stresu, imunitný systém či trávenie.

 

 

Prírodne oleje sú skvelé aj do kúpeľa, stačí pridať pár kvapiek do horúceho kúpeľa a dopriať svojej pokožke blahodárne účinky. Vyberte si u nás ten svoj zo širokej ponuky: Levanduľa, Jasmín, Lotos, Mango, Bergamont, Citrónová tráva…

 

Categoryaktuality masaze
Pridajte zážitork:

You must be logged in to post a comment.