Alex sa narodil v roku 2008 ako zdravý chlapček. V siedmych mesiacoch mu lekári diagnostikovali  detskú mozgovú obrnu (infantilnú cerebrálnu parézu, spastickú triparézu +PHK, axiálnu hypotóniu, konkom, strabizmus a sfyktický syndróm I-II st.), ku ktorej sa neskôr pridružila epilepsia. Aj napriek závažnosti  diagnóz sa Alex nevzdal a so svojimi najbližšími sa rozhodli proti týmto ochoreniam bojovať.  Jeho veľkým snom je chodiť. Absolvoval  mnoho rehabilitačných pobytov  a operácií, ktoré boli nie len fyzicky, ale aj finančne náročné. V súčasnosti Alex podstupuje molekulárnu terapiu- Peptidovú synegriu. Aj Vďaka tejto liečbe sa jeho stav postupne zlepšuje. Podstivo cvičí, rehabilituje už viac ako 8 rokov, avšak podľa slov jeho maminy ešte nemali také úspechy po tak krátkej dobe, ako pri Orgáno Molekularnej liečbe. Vďaka tejto biologickej liečbe  sa zlepšuje jeho vyjadrovanie, netrpí epileptickými záchvatmi   a začína pomaličky chodiť za pomoci trojbodových  barličiek. Táto liečba je však veľmi finančne náročná, preto by sme mu prostredníctvom tejto zbierky chceli pomôcť a podporiť ho v jeho úsilí.

Každý piatok a nedeľu budeme masírovať za Alexa a na všetky masáže v našej ponuke máte 20% zľavu.
To znamená, že sa svoju masáž zaplatíte každý piatok a nedeľu v mesiaci marec o 20% menej a celá suma, ktorú po zľave zaplatíte, bude venovaná na Alexovu liečbu.

Okrem toho máte možnosť počas celého mesiaca prispieť do pokladničky umiestnenej na našej recepcii ľubovoľným príspevkom na jeho liečbu a podporné terapie a rehabilitácie.  

Vopred veľmi pekne ďakujeme v mene Alexa, jeho rodiny a celého nášho Tímu za každý jeden príspevok.

Veríme, že spojíme svoje sily a Alexovi dokážeme spoločne pomôcť.

Categoryaktuality masaze