Zažite  nezabudnuteľnú dovolenku v Thajsku spoločne s Tímom Sabai Dee. Ukážeme Vám tie najkrajšie miesta. Čakajú na Vás  nie len najznámejšie a najnavštevovanejšie pamiatky ako Grand Palace, ktorý žiadny návštevník Thajska nemôže obísť, ale aj  očarujúce thajské ostrovy a ich pláže s bielym pieskom.

Spoznajte spolu s nami krajinu plnú kontrastov. Krajinu majestatných zlatých chrámov, vysokých mrakodrapov, nádherných pláži a v neposlednom rade vynikajúcej kuchyne. Spoločne si vychutnáme čerstvé exotické ovocie,  povozíme sa na tuk-tukoch a samozrejme nevynecháme ani pravé thajské masáže 🙂

Dovolenka začína priamo v srdci Thajska, v meste anjelov, v Bangkoku. Poletíte priamym letom z Viedne do Bangkoku v noci, vďaka čomu lepšie zvládnete časový posun a získate hodiny k dobru pre Vašu dovolenku. Po prílete do Bangkoku Vás na letisku bude čakať  náš tím. Spoločne  s našou sprievodkyňou sa ubytujete v nádhernom hoteli v centre Bangkoku. Prvý deň bude  samozrejme oddychový. Postupne sa zoznámite s thajskou gastronómiou a nočným životom.  Ako sa hovorí: “Kto thajskú kuchyňu ochutnal, zaručene sa do nej zamiloval.” 😉

 

Prvé ráno na Vás čaká návšteva najkrajších miest a pamiatok Bangkoku. Prvou zástavkou bude komplex Kráľovského paláca, kde Vašej pozornosti určite neunikne ani Chrám smaragdového Budhu. Pokračujeme Chrámom úsvitu, Wat Arun a do tretice chrám Wat Pho, kde sa nachádza nie len najväčšia socha ležiaceho Budhu, ale aj najznámejšia masérska škola. V podvečerných hodinách sa  vyberieme na Golden Mount, odkiaľ si vychutnáme nádherný pohľad na západ slnka nad Bangkokom. Na večer je pripravená návšteva China town, známej čínskej štvrte a nočná plavba loďou po Bangkokskej rieke.

Ďalšie ráno vyrazíte súkromnými minivanmi za dobrodružstvami okolia Bangkoku.  Prvou zástavkou bude Maeklong Railway Market, jeden z najznámejších ázijských trhov, preslávený svojou polohou priamo na železničných koľajniciach, kade pravidelne prechádza vlak. Výlet pokračuje na Elephant Safari, kde sa budete môcť povoziť na slonoch, kŕmiť ich či fotiť sa s nimi. K Thajsku samozrejme neoddeliteľne patrí aj Floating Market, kde si priamo  z lodiek budete môcť zakúpiť suveníry či občerstvenie.

Na svoje si v Bangkoku prídu aj nadšenci nakupovania. Pre odvážnejších, ktorí sa neboja zablúdenia v obrovskom shopping centre, odporúčame návštevu Shopping centre MBK.

Štvrtý deň, v  raných hodinách, vyrazíte naprieč Thajskom súkromnými transfermi na druhý najväčší thajský ostrov Koh Chang. Ubytovanie je zabezpečené v luxusnej súkromnej vile pri lagúne, len pár metrov od  rozsiahlej pláže s bielym pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Vila pozostáva s viacerých rozľahlých izieb s vlastnou kúpeľnou a toaletou. K dispozícii sú klimatizované spoločné priestory s veľkou jedálňou a plne vybavenou  kuchyňou. Samozrejmosťou je súkromný bazén a  pre tých, ktorí majú radi aktívny oddych je k dispozícii  súkromné fitness centrum priamo vo vilke.

Privátny rezort zabezpečí ničím nerušené chvíle oddychu počas Vášho pobytu. V rezorte je k dispozícii 30 m plavecký bazén, pool bar, reštaurácie, kaviarne, pravé thajské masáže a wellness. Nachádza sa len pár minút od rušného centra White Sand beach, ktoré zabezpečí  pravý thajský nočný život, širokú ponuku domácich thajských reštaurácii ale aj nákupy suvenírov, čerstvého ovocia a občerstvenia.

Pre tých, ktorí sa zamilujú do thajskej kuchyne, je na ostrove Koh Chang pripravená špeciálna thajská škola varenia, plná gastronomických zážitkov. Naučíte sa variť tradičné thajské jedlá ako Tom Yum či Pad Thai. Čaká na  vás  aj celodenný výlet spojený s rybolovom, šnorchlovaním a návštevou najkrajších okolitých ostrovov ako Koh Wai, Koh Klum, Koh Rang,Koh  Yak či  ostrov opíc.

 

1.deň: Odlet z Viedne vo večerných hodinách

2.deň: Prílet do Bangkoku  11:30 miestneho času, check in na hoteli priamo v centre Bangkoku

3.deň:  Výlety so sprievodkyňou: Wat Pho, Grand Palace, Wat Arun, Golden Mount, vo večerných hodinách plavba loďou po Bangkok´s  River Canal, China town

4.deň: Výlety so sprievodkyňou: Elephant tour, Meaklong Railway Station, Floating Market

5.deň : Ranný transfer  na ostrov Koh Chang

6.-12. deň: Pobyt na ostrove Koh Chang

  • celodenný výlet na súkromnej lodi : šnorchlovanie, rybolov, návšteva pláži
  • thajská škola varenia

13. deň: Transfer v poobedných hodinách z Koh Changu priamo na letisko do Bangkoku

14. deň: Prílet do Viedne v ranných hodinách

 

… ešte stále váhate? Zažite dovolenku snov spolu s nami ! 🙂

Viac informácii: 0903 769 666, sabaidee@sabaidee.sk

 

 

 

Pridajte zážitork:

You must be logged in to post a comment.