Vychutnajte si sviatok všetkých  zamilovaných so Sabai Dee. Ku dňu sv. Valentína sme pre vás pripravili  jedinečné romantické balíky, ktoré sa postarajú  o nezabudnuteľné chvíle plné lásky.  Skvelé párové masáže,  saunový svet, fľaša kvalitného sektu… čo viac si na Valentína priať .

GV2A2373

 

Užite si spoločne  so svojou milovanou polovičkou exkluzívnu thajskú masáž v rukách profesionálnych thajských terapeutiek s dlhoročnými skúsenosťami. Thajská masáž zabezpečí nie len vaše fyzické,  ale aj psychické uvoľnenie, odbúra napätie  a stres, dodá endorfíny a nový prílev energie.

Nechajte sa spoločne zlákať atmosférou ďalekého východu. V príjemných priestoroch zariadených v orientálnom ázijskom štýle, s relaxačnou hudbou  sa budete spoločne na chvíľu cítiť ako priamo v Thajsku.

 

 

 

 

 


Pred pravou thajskou masážou si  spoločne môžte oddýchnuť   vo wellnesse s príjemnou relaxačnou   hudbou a romantickou atmosférou. K dispozícii je pre vás  saunový svet  s veľkou jacuzzi, suchá fínska sauna, parná bylinková sauna, infrasauna, ochladovacia kaďa a oddychové miestnosti. Skvelá možnosť privátnej rezervácie celého saunového sveta zabezpečí nikým a ničím nerušené spoločné chvíle.


Sabai Dee Romantic Private

  • 2x 60 min thajská olejová aromatická masáž
  • Privátna rezervácia wellness centra  60 min
  • Fľaša šampusu   a misa s ovocím

Daruj poukaz                 100 €


Sabai Dee Romantic

  • 2x 90 min thajská olejová aromatická masáž
  • 2x vstup do wellness centra   60 min

                                                       100 €


Romatické balíky  je možné pripraviť na mieru presne podľa Vašich predstáv a požiadavok.

Pre tých, ktorí si chcú vychutnať Valentín čo najdlhšie, tu máme skvelý Romatický pobyt vo Vysokých Tatrách.

Rezervujte si váš termín na tel. č. 0903 769 666, sabaidee@sabaidee.sk

 

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Categoryaktuality masaze