Doprajte si  jedinečný dotyk exotiky v podobe pravej Thajskej  kokosovej masáže.  Kombinácia  horúcich vrecúšok naplnených kokosovou drťou a 100% prírodného kokosového oleja je exkluzívnou uvoľňujúcou procedúrou, obohatenou o vyživujúce vitamíny.

Thajská kokosová masáž vychádza zo základnej koncepcie tradičnej thajskej masáže. Zameriava  sa predovšetkým na akupresúrne body, umiestnené na energetických  dráhach ľudského tela. Prostredníctvom masáže týchto bodov odstraňuje jednotlivé blokády a napomáha k prirodzenému rozprúdeniu energie v meridiánoch.    Tlaková masáž jednotlivých bodov účinne pôsobí aj na prirodzený krvný obeh a lymfatický systém. Masáž aktívne pomáha pri bolestiach hlavy, migrénach,  odstraňuje chronické  bolesti chrbta,  stimuluje zmysli či  odbúrava stres.

Kokosové vrecúška predstavujú starostlivo zabalenú kokosovú drť v bavlnenej tkanine. Pred masážou sa tieto vrecúška nahrievajú nad parou, čo napomáha k aktivácii jednotlivých účinných zložiek. Naparovaním sa z kokosovej drte účinne uvoľňujú vitamíny A,C a E, ktoré sú rovnako obsiahnuté aj v prírodnom 100% kokosovom oleji.

Prírodný kokosový olej je jedinečným darom prírody, získavaným z čerstvého kokosového mlieka a dužiny kokosových orechov. Proces lisovania za studena zabezpečuje, že olej si zachováva všetky svoje blahodárne účinky pre Vaše telo. Je plný vitamínov, antioxidantov a proteínov, ktoré priaznivo pôsobia na vašu pokožku.

Horúce  vrecúška pôsobia priložením na telo do hĺbky, čím účinne nahrievajú a uvoľňujú stuhnuté svalstvo a kĺby . Prostredníctvom kokosových hrejivých vrecúšok je tak zmierňované  aj napätie a bolesti v svaloch.

Po exkluzívnej kokosovej masáži ostáva pokožke  nie len hydratovaná, hĺbkovo vyživená ale aj svieža a pružna. Vďaka čistému prírodnému zloženie vrecúšok a kokosového oleja je táto masáž vhodná aj pre jemnú citlivú pokožku.


Thajská kokosová masáž chrbta a šije 60 min          40 €


Thajská kokosová masáž celého tela 120 min          70 €


Rezervácie a bližšie informácie: 0903 769 666, sabaidee@sabaidee.sk

Categoryaktuality masaze
Pridajte zážitork:

You must be logged in to post a comment.